You are here: Home › IMALATLARIMIZ › IMALATLARIMIZ
webdesign.png

Jaluzi Perde

Jaluzi Perde 1997 yılından beri bünyemizde üretmekte ve civar illere toptan satışını yapmaktayız. Yıllık 100.000 M2 Kapasiteli Makinamız ve Tecrübeli Personellerimiz İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

16 ve 25 mm. ve 50 mm. genişliğindeki alüminyum şeritlerin merdiven şeklinde dokunmuş iplere dizilerek üst kasa kısmı içinde gizli çalıştırma mekanizması sayesinde plastik çubuk marifetiyle 180 derece aşağı ve yukarı eş zamanlı hareket ettirilerek ışıkdan istediğiniz kadar yararlanma olanağı verir. Jaluzilerde renk seçenekleri düz renk jaluzi ana ve ara renkler olmakla beraber, ahşap görünümlü jaluzi çeşitleri ve üzerinde delikler bulunan perfore jaluzi adı verilen delikli jaluzi çeşidide ayrı bir seçenektir.
cms.png

Dikey Perde

Dikey Perdeyi 2002 yılından beri Yıllık 200.000 m2 Kapasiteli Makinamız ve Tecrübeli Personellerimiz İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

Genellikle ofislerde uygulanır, pvc ve kumaş seçenekleri vardır. Ray üzerinde zincir vasıtasıyla 89 mm. veya 127 mm. kumaş veya pvc dikey şeritler 180 derece hareket ettirilerek çalışır. Kumanda ipi sayesinde perdeyi sağa veya sola hareket ettirebilir dilerseniz sağda,veya solda toplayabilirsiniz, arzuya göre ortadan ikiye sağa ve sola doğru açılım olduğu gibi ortaya doğru toplanabilme seçenekleri mevcuttur.

seo.png

Stor Perde

Stor Perde Yıllık 100.000 MÜretim Kapasitemiz Son teknoloji ürünü makinalarımız ve tecrübeli personellerimizle imalatını Şanlıurfa' da yapmaktayız

İskandinavya ülkelerinden bize hediye edilmiş perde sistemidir. Savaş yıllarında dünyada birçok ülkede karartma amaçlı kullanılmış ve sistem modernize edilerek günümüzde de çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Çağdaş, modern mekanların vazgeçilmez dekorasyon unsuru olarak yaşamımızda yerini almıştır. Stor perdeyi kullanarak rahat, sakin yaşanılır ortamlar yaratırsınız. Artık klasik perdenin yanında modern yapısıyla adapte olmuştur.

ecommerce.png

Zebra Perde

Zebra perdeyi Yıllık 100.000 M2 kapasiteli son teknoloji ürünü makinalarımız ve tecrübeli personelimiz ile yapmaktayız

Zebra Perdeler görünüm itibariyle zebra derisi deseninden yola çıkılarak isimlendirilmiş çift amaçlı, hem güneşlik ve hemde tül perde görevini aynı anda yapan işlevi ve görselliği zengin, uygulandığı mekanlara değer katan perdelerdir. Zebra perde çalışma sistemi olarak stor perde sistemi mantığıyla çalışır.

Motorlu Çözümlerde SOMFY Kullanmaktayız

Somfy PartnerİKBAL PERDE satışını Yaptığı Bütün Perdelerde Somfy Motorlu Sistemlerini

Kullanabilmektedir. Perdeleriniz ölçüye göre yapıldığı için, bunların motorlu olarak

çalıştırılıp çalıştırılmama kararı da satın alındıkları sırada verilmelidir. Somfy, pek çok

perde çeşidi için motor sunmaktadır. Perde ve jaluzilerin motorları, bu sistemlerin üst

kısmındaki metal kasa-ya yerleştirilmektedir. Perde takıldıktan sonra, motor dışarıdan görül-mez ve kusursuz bir işçilik

sunar. Motorun Kullanılabilmesi için Elektirik Bağlantısı olması gerekmektedir. Son Teknoloji ürünlerinde pille çalışan

sistemler geliştirilmiş ve günümüzde kullanılmaktadır.

Telefon Numaralarımız

Telefon +90 414 313 81 33
Faks +90 414 312 38 71

İletişim Bilgilerimiz

  • E-mail: ikbal@ikbalperde.com
  • Telefon: +90 282 725 42 13
  • Faks: +90 282 725 42 12
  • Adres: g.m.k. paşa mh. rüya sk. no:7 Çerkezköy Tekirdağ

İş Takvimi